Power Slim

to zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz zestawu specjalnie opracowanych zabiegów. Jej skuteczność potwierdza lekarz medycyny estetycznej:

Energia podczerwieni to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje olbrzymie spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Intensywne pocenie pochłania ogromne ilości wody, która jest właśnie produktem ubocznym rozbitych cząsteczek tłuszczu. Poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów i zwiększenie krążenia krwi potęguje wchłanianie aktywnych substancji z okładów, które aktywują procesy metaboliczne. Jonizacja z kolei, pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn. Nic więc dziwnego że PowerSlim jest tak skuteczny.

dr n. med. Mateusz J. Kuczabski specjalista medycyny estetycznej.

Energia podczerwieni to prawdziwy eliksir życia i młodości. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i przyspiesza spalanie kalorii, likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Ciepło wnika w tkanki podskórne i rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Jonizacja to z kolei swoiste turbodoładowanie. Pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych, przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn.

PowerSlim Studio to nowoczesne urządzenie wellness z wygodnym łóżkiem, muzyką oraz telewizją. Kapsuła PowerSlim Studio umożliwia przeprowadzanie szeregu zabiegów, które obejmują następujące obszary: likwidacja cellulitu, odmładzanie,wyszczuplanie, ujędrnianie. Ponadto kapsuła PowerSlim Studio zawiera opracowane przez producenta koncepcje zabiegów, które prowadzą do pozbycia się nadmiaru centymetrów w obwodzie, likwidują oznaki cellulitu oraz uczucia zmęczenia. Na prozdrowotną koncepcję przy użyciu PowerSlim Studio składa się 7 zabiegów.

KONCEPCJA SIEDMIU ZABIEGÓW POWERSLIM STUDIO:

PIĘKNE CIAŁO W 2 TYGODNIE – to intensywny program odnowy ciała, na który składają się sesje obejmujące elektrostymulację tkanki tłuszczowej oraz mięśni na zmianę z zabiegami , kończące się masażem antycellulitowym; pomiary dokonywane przed zabiegiem i po jego zakończeniu potwierdzają skuteczność metody, stosowanie której umożliwia utratę po jednym zabiegu do 3 cm w obwodzie ciała i nawet do 18 cm po serii kilkunastu zabiegów;

PŁASKI BRZUCH DLA KAŻDEGO – skuteczne wyszczuplanie w tej metodzie uzyskiwane jest poprzez połączenie podczerwieni i jonizacji z elektrostymulacją, co daje bardzo dobre efekty w odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki nawet do wspomnianych 18 cm w obwodach po serii sesji.

AKSAMITNA SKÓRA – zabieg ten obejmuje kilkuminutowe rozgrzanie w podczerwieni, co powoduje otwieranie się porów i przyspieszenie krążenia krwi. Podczerwień i jonizacja pozwala organizmowi łatwiej przyswajać tlen, który wpływa na poprawę ukrwienia i koloru skóry; przyspieszone krążenie krwi umożliwia transport z obszarów skóry i tkanki podskórnej zanieczyszczeń i martwych komórek, przez co skóra staje się jędrna i gładka już po pierwszym zabiegu;

GORĄCE MASAŻE – jedynie na rozluźnionym ciele można wykonać dobry i efektywny masaż, dlatego najpierw następuje rozgrzanie w podczerwieni, które: rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, relaksuje, przyspiesza krążenie i powoduje przekrwienie; na koniec następuje 10 minutowy relaks w wyniku działania ciepła; efekty: zupełne rozluźnienie, relaks i przypływ energii.

NAJWYGODNIEJSZA SAUNA NA ŚWIECIE – wykorzystuje prozdrowotne działanie promieni podczerwonych infrared. Zabieg przypominający korzystanie z sauny wyposażonej w wygodne łóżko oraz dającej możliwość słuchania muzyki lub oglądania telewizji W efekcie zabiegu organizm zostaje oczyszczony z toksyn, a w konsekwencji intensywnego wypacania następuje spadek wagi.

SEVENTH HEAVEN – zabieg oparty na masażu i trwający 100 minut; elementy towarzyszące to światłoterapia i muzykoterapia; najpierw w podczerwieni i w atmosferze zjonizowanego powietrza następuje rozgrzanie i rozluźnienie ciała, które po tych zabiegach doskonale poddaje się masażowi, który rozpoczyna się od refleksoterapii stóp, co powoduje odprężenie całego ciała pod wpływem uciskania na receptory rozmieszczone na stopach; kolejny etap obejmuje masaż całego ciała, z użyciem kremów i olejków; na koniec przeprowadzany jest masaż głowy i twarzy; efekty: uczucie głębokiego ciepła, które dobrze wpływa na mięśnie i tkanki podskórne, prowadząc do ich przekrwienia i zmniejszenia napięcia.

RAJSKA WYSPA– zabieg relaksacyjny połączony ze stymulacją wydzielania beta-endorfin, czyli hormonu szczęścia. W kapsule PowerSlim Studio stan relaksu i dużego rozluźnienia osiągany jest przez harmonijną stymulację kolejnych zmysłów: zapachu, wzroku, słuchu i czucia, aż do uzyskania stanu równowagi psychicznej. Głębokie wygrzanie organizmu rozluźnia mięśnie oraz daje poczucie wewnętrznego ciepła i bezpieczeństwa. Węch pobudzany jest przez rozgrzane olejki eteryczne. Muzyka wprowadza w stan odprężenia, a światło i obrazy wyświetlane na panelu LCD stymulują mózg. Wszystkie te zabiegi wpływają stymulująco na wydzielanie hormonów szczęścia – beta-endorfin. Bez względu na pogodę odczucia zbliżone są do pobytu na słonecznej plaży. W efekcie organizm wprowadzany jest w stan zupełnego rozluźnienia oraz błogostanu uzyskanego za sprawą beta-endorfin. Po zabiegu obserwuje się przypływ energii oraz chęci do życia i działania.

Bez wątpienia kapsuła PowerSlim Studio dzięki szerokiej gamie zabiegów, które dzięki niej można wykonać wpływa na działania prozdrowotne realizowane w Studio „JUSTY”. Dzięki PowerSlim Studio klienci mają możliwość nie tylko zrzucenia zbędnych kilogramów, ale mogą również poprawić swoje samopoczucie i zrelaksować się. Kapsuła PowerSlim Studio może realizować działania prozdrowotne w Studio Kształtowania Sylwetki „JUSTY” poprzez seanse relaksacyjne, które polegają na swobodnym, niczym nie skrępowanym przebywaniu w kapsule, gdzie nasz organizm ogrzewany jest w podczerwieni, a na naszą skórę oddziałuje zjonizowane powietrze, które wpływa na nią kojąco i leczniczo; seans można umilić sobie włączając muzykę i wówczas mamy połączenie światłoterapii z kojącą nerwy muzykoterapią.